KARDA KAYAK OYUNU:
Kayak sporlarının ileri gelen sporcularından birisi olan kahramanımız bu kadar iyi olduğu içinde çok fazla hayranı vardır. Bu hayranlarını çok seven kahramanımız onların yaptığı gösterilerinde hayal kırıklığına uğramalarını istemez ve bu yüzden de gösterilerini çok iyi bir şekilde yerine getirmeye çalışmaktadır. Fakat artan istek üzerine gösterilerinin ardı arkası kesilmediği için iyiden iyiye yorulan kahramanımız artık hata yapmaktan korkmaktadır. Bu yüzden de bizden hata yapmaması konusunda yardım istemektedir. Bizde kahramanımıza hata yapmaması ve hayranlarını hayal kırıklığına uğratmaması için yardım edeceğiz. İyi eğlenceler...

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Kayak yapmak için Yön Tuşlarını kullanmalısınız.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı "GameTurko.com" orijinal ismi " Ski Sim Cartoon " olan ve 3D oyunlar kategorisinde yer verdiğimiz " Karda Kayak " oyunu " W,A,S,D ve YÖN TUŞLARI " ile oynanmaktadır.

reklam
3D Karda Kayak için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu