KLASİK YARIŞ OYUNU:
Bu güne kadar her zaman son model arabalar ile yapılan yarışlarda artık biraz değişikliğe gidilmiştir. Bu değişiklik ise arabalar artık son model değil klasik olmuştur. Böylece yarış pilotları yarışırlarken çok daha fazla heyecan oluşacaktır. Çünkü bu arabalar çok özel arabalardır ve herkes onları görmek istemektedir. Bu yarışlarda yarışacak olan kahramanımız yarışı kazanarak büyük ödülün sahibi olmak istemektedir. Fakat bu sandığı kadar kolay değildir çünkü yarışta ki diğer pilotlar çok zorludur ve onları da tek başına yenemeyeceğini düşünmektedir. Bunun içinde kahramanımız bizden yardım istemektedir. Bizde kahramanımıza yardım ederek onun bu yarışları kazanmasını sağlayacağız. İyi eğlenceler...

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Arabayı kontrol etmek için yön tuşlarını kullanmalısınız. Arabamız ile birlikte rakiplerimizi geçmek ve engellerden sıyrılmak içinde yön tuşlarını kullanmalısınız.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı " GameTurko.com" orijinal ismi " 3D Classic Racing " olan ve araba oyunları kategorisinde yer verdiğimiz " Klasik Yarış " oyunu " YÖN TUŞLARI " ile oynanmaktadır.

reklam
3D Klasik Yarış için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu