MAFYA ŞOFÖRÜ OYUNU:
İşlemediği bir suç yüzünden yıllarca hapis yatan kahramanımız hapisten çıktığında ise işe ihtiyaç duyar. Fakat sabıkalı olduğu içinde kimse kahramanımıza iş vermek istememektedir. Bunun içinde kahramanımız iş bulmak için bir arkadaşından yardım istemektedir. Arkadaşı da ona çok iyi bir iş teklif eder. Bu iş kahramanımızın arkadaşının da içinde bulunduğu bir mafya babasının şoförlüğünü yapmaktır. Normal yoldan para kazanamayacağını anlayan kahramanımızda bu işi kabul eder. Şimdi kahramanımızın yapması gereken mafya babasını zarar görmeden istediği yerlere götürmek ve mafya babasının verdiği görevleri yerine getirmektir. İyi eğlenceler...

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Arabayı kontrol etmek için yön tuşlarını kullanmalısınız. Arabamız ile birlikte keskin virajlardan çok daha hızlı ve etkili dönmek için boşluk tuşunu kullanmalısınız.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı "GameTurko.com" orijinal ismi " Mafia Driver Omerta " olan ve 3D araba oyunları kategorisinde yer verdiğimiz " Mafya Şoförü " oyunu " W,A,S,D, YÖN TUŞLARI ve BOŞLUK " ile oynanmaktadır.

reklam
3D Mafya Şoförü için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu