MUM IŞIĞI OYUNU:
Karanlık bir dünyada ışık en büyük ihtiyaçtır fakat kimse daha önce ışık bulamamıştır. Işığın ta kendisi olan kahramanımızda bir mumdur ve bu karanlık dünyadan kurtulmak için her şeyi yapmak istemektedir. Diğer mumlardan farklı olarak kendi kendini yakabilen ve kendi kendine koşabilen bir mumdur. Bu yüzden de bu karanlık dünyadan tek başına çıkması gerekmektedir. Fakat kendini yaktığı zaman eridiği için kahramanımızın bu fonksiyonunu idareli kullanması gerekmektedir. Bu yüzden de bu karanlık dünyadan kaçmak içinde bizden yardım istemektedir. Bizde kahramanımıza yardım ederek onun bu karanlık dünyadan kaçmasını sağlayacağız. İyi eğlenceler...

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Kahramanımızı kontrol etmek için yön tuşlarını kullanmalısınız. Kahramanımız ile birlikte engellerden kurtulmak ve buradan kaçmak içinde boşluk tuşunu kullanmalısınız.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı " GameTurko.com" orijinal ismi " Candle Light " olan ve araba oyunları kategorisinde yer verdiğimiz " Mum Işığı " oyunu " YÖN TUŞLARI ve BOŞLUK " ile oynanmaktadır.

reklam
3D Mum Işığı için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu