3D REGULAR SHOW (SÜREKLİ DİZİ) OYUNU:
Cartoon Network adlı çizgi film kanalında yayınlanan ve tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok sevilen Regular Show yani sürekli dizi adlı çizgi filmin 3D oyunu ile sizlerleyiz. 3D Regular Show oyununda kahramanlarımız Mordecai ve Rigby kendilerini büyük bir savaşın içinde buluyorlar. Oldukça güçlü bir orduya karşı savaşacak olan kahramanlarımız oyunda tek başlarına ve dönüşümlü olarak savaşmaktadırlar. Oyunda başarı sağlamak için sırayla tüm cepheleri ele geçirmeniz gerekiyor. Her bölümde düşman askerlerine karşı savaşmanız ve karargahlarını yıkmanız gerekiyor. Oyunumuzda Mordekay; hızlı hareket edebilen ancak saldırıları fazla etkili olmayan, Rigbi ise elindeki büyük balık ile saldıran ve çok etkili vuruşlar yapabilen fakat yavaş hareket edebilen karakterlerdir. Oyunda bu iki karakteri dönüşümlü olarak kontrol edeceğiniz kahramanlarımızı en doğru şekilde yönlendirerek savaşı kazanmalısınız.

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY AS GUEST tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Oyuna başlamak için ise karşınıza gelen ekrandaki NEW GAME butonuna tıklayınız. Oyunun hikayesini anlatan videoyu geçmek için SKIP butonuna tıklayabilirsiniz. Oyunun ilk bölümünde eğitim amaçlı bir aşamadan geçeceksiniz. Eğitim bölümünü geçmek isterseniz SKIP TUTORIAL butonuna basmalısınız. Tüm karakterlerinizi fare ile hareket ettirebileceğiniz oyunda gitmek istediğiniz yere tıklamanız yeterli olacaktır. Oyun ekranının sol alt kısmında Mordecai ve Rigby'nin resimlerini göreceksiniz, buradan istediğiniz karaktere tıklayarak değişim yapabilirsiniz. Ayrıca oyun ekranının sağ alt kısmında kahramanlarımızın özel yetenekleri bulunuyor. Oyunun ilk bölümlerinde bu özellikler kilitli olabilir. Oyundaki temel amaç düşmanın karargahını yıkmak ve savaşı kazanmak. İyi eğlenceler dileriz.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı " GameTurko.com" orijinal ismi " The Great Prank War " olan ve 3D oyunlar kategorisinde yer verdiğimiz " 3D Regular Show yani 3D Sürekli Dizi " oyunu " FARE " ile oynanmaktadır.

reklam
3D Regular Show için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu