3D ROAD RUNNER OYUNU:
Çocukluğumuzda televizyon ekranlarında sıkça izlediğimiz Road Runner ve çakalın 3D oyunu ile karşınızdayız. Uzun süre televizyon ekranlarında boy gösteren ve adeta bizleri gülmekten kırıp geçiren Road Runner kuşu ve çakal çocukluğumuzun çizgi filmleri arasında yerin almıştır. Road runner ve coyote çizgi filmi esinlenerek yapılmış olan 3 boyutlu oyunda eğlenceye hazırlanın. Oyunumuzda siz Road Runner kuşunu kontrol edeceksiniz. Amansız şekilde sizi kovalayan çakal Coyote den olabildiğince kaçmalısınız. Çakalın Road runner kuşunu yakalamasına imkan yoktur fakat oyunda patenler kaydığından dolayı artık daha dikkatli ve hızlı olmalısınız.

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Yol üzerinde çakalın yerleştirmiş olduğu tuzaklar bulunmaktadır. Bu tuzaklara düşmemeye dikkat edin aksi halde yakalanırsınız. Yol üstündeki yemleri almanız sizin hızınızı ve gücünüzü artıracaktır. Road Runner karakterini Yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. BOŞLUK ile yavaşlayabilirsiniz.CTRL tuşu ile big, big diye ses çıkararak hızlı şekilde ilerleyebilirsiniz.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı GameTurko.com orijinal ismi " 3D Road Runner " olan ve online oyunlar kategorisinde yer verdiğimiz " 3D Road Runner " oyunu " YÖN TUŞLARI ve BOŞLUK " ile oynanmaktadır.

reklam
3D Road Runner için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu