3D ŞUT USTASI OYUNU:
Android telefonlarda oynan Flick Shoot oyunundan esinlenerek hazırlanmış orijinal ismi Flick Soccer 3D olan 3D Şut Ustası oyununda farenizi kullanarak şut çekeceksiniz. Hem penaltı atma hem de frikik kullanma gibi iki farklı oyun modunun yer aldığı 3D Futbol oyununda gol atmaya çalışacaksınız.

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için ARCADE tuşuna basarak oyuna giriş yapın. 3D Şut Ustası oyununda ana ekranda ARCADE, SHOP ve SOCCER KIT seçeneklerini göreceksiniz. Bu oyun modlarından birisine tıklayarak oyuna başlayın. Fareniz ile topu tutup sürükleyerek şut çekebileceğiniz oyunda penaltı modundayken kalecinin arkasında hareket eden futbol topunu vurmaya çalışacaksınız. 5 şut hakkınızın olduğu oyunda en çok şutu filelerle buluşturmanız gerekiyor.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı " GameTurko.com" orijinal ismi " Flick 3D Soccer " olan ve futbol oyunları kategorisinde yer verdiğimiz " 3D Şut Ustası" oyunu " FARE " ile oynanmaktadır.

reklam
3D Şut Ustası için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu