AKIBET OYUNU:
Bir çiftlik kasabasında insanlar eğlenmek için araba yarışları izlemektedirler. Fakat artık araba yarışları da sıkıcı olmaya başladığı için kendi yarışlarını ortaya koymuşlardır. Bu yarışlar ise araba parçala yarışlarıdır ve her araba birbirine çarparak ötekini parçalamaya çalışmaktadır. Bu yarışlar çok zorlu ve zevkli geçmektedir. Kahramanımız da bu yarışlarda yarışan bir pilottur ve birinci olmak istemektedir. Fakat çok zorlu rakipler olduğu için birinci olamamakta bunun içinde bizden yardım istemektedir. Bizde kahramanımıza yardım ederek onun bu yarışlarda birinci olmasını sağlayacağız. İyi eğlenceler...

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için CONTINUE tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Arabayı kontrol etmek için yön tuşlarını kullanmalısınız. Arabamız ile birlikte keskin manevralar yapmak içinde boşluk tuşunu kullanmalısınız.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı " GameTurko.com" orijinal ismi " Aftermath " olan ve araba oyunları kategorisinde yer verdiğimiz " Akıbet " oyunu " YÖN TUŞLARI, W,A,S,D, BOŞLUK, FARE " ile oynanmaktadır.

reklam
Akıbet için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu