ARİANA GRANDE MAKYAJ OYUNU:
Ünlü amerikalı şarkıcı Ariana Grande-Butera, sahne adıyla Ariana Grande üzerine kurulu bir makyaj oyunu ile karşınızdayız. Ariana Grande 15 yaşında Broadway de sahne almış ve Nickelodeon'un dizisi Victorious'ta canlandırdığı Cat Valentine karakteriyle tanınmaktadır. Çok sevilen, güzeller güzeli amerikalı genç şarkıcı Ariana Grande'ye makyaj yapmaya ne dersiniz? Giyim tarzıyla ve şarkılarıyla popülaritesini giderek arttıran Ariana Grande'ye istediğiniz makyajı uygulamak tamamen size kalmış. Makyaj oyunlarını sevenlerin ve makyaj konusunda zevkine güvenenlerin kaçırmaması gereken bir oyun. Oyun da yer alan makyaj malzemelerinden ve çeşitli aksesuarlardan faydalanacağınız ve en çok beğendiğiniz stilleri Ariana Grande'ye uygulayacağınız oyunu hemen oynamaya başlayın.

Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı makyaj ve kız oyunlarını sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı "GameTurko.com" orijinal ismi "Ariana Grande Make-up" olan ve makyaj oyunları kategorisinde yer verdiğimiz " Ariana Grande Makyajı " oyununda herkese iyi eğlenceler diler.


OYUN NASIL OYNANIR?
Açılan ekranda oyuna başlamak için "PLAY" tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Özellikle kızların bayılacağı Ariana Grande Makyajı adlı oyunumuz fare ile oynanmaktadır. Oyunda size verilen malzemelerden faydalanarak fareniz ile Ariana Grande üzerinde çeşitli denemeler yapabilirsiniz. Güzel şarkıcı Ariana Grande'ye en güzel makyajı ben uygularım diyorsan hemen oyuna başla. Herkese bol eğlenceli oyunlar dileriz.
Türkiye'nin en güncel oyunlarını www.gameturko.com 'da bulabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Ariana Grande Makyajı( Ariana Grande Make-up ) oyunu "YÖN TUŞLARI" ile oynanmaktadır.

reklam
Ariana Grande Makyaj için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu