BARBİE ÇAMAŞIR YIKAMA OYUNU:
Barbie Çamaşır Yıkama , oyunu içerisinde barbie ile beraber çok sayıda çamaşırı hızlı ve başarılı bir şekilde yıkamanız gerekiyor. Yine muhteşem bir oyun olan Barbie Çamaşır Yıkama oyunu ile karşınızdayız. Barbie Çamaşır Yıkama oyunu içerisinde çok sayıda çamaşır birikmiş ve hepsini yıkmanız gerekiyor. Ancak çamaşır yıkamak kolay bir işlem değil bu yüzden barbie sizden yardım istiyor. Sizde ona bütün incelikleri anlatıyorsunuz. Barbie Çamaşır Yıkama oyununda farenizi kullanarak kolay bir şekilde elbiselerin yıkanmasını sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı "GameTurko.com" orijinal ismi " Barbie Washig Clothes " olan ve Barbie Oyunları kategorisinde yer verdiğimiz " BARBİE ÇAMAŞIR YIKAMA " oyunu " FARE " ile oynanmaktadır.

reklam
Barbie Çamaşır Yıkama için yapılan yorumlar
  • sude : çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk güzellllllllllllllllllllllllllllll diyemem biraz sıkıcı önermemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Güvenlik kodu