BEN10 DÖVÜŞ OYUNU:
Bu güne kadar bir çok uzaylıyı engelleyerek dünyayı korumaya çalışan kahramanımız şimdi karşısında bulunan bu zorlu uzaylı ırkları ile ne yapacağını düşünmektedir. Bu kadar uzaylıya karşı tek başına savaşmak zorunda olan kahramanımız ne kadar iyi olursa olsun bu kadarı ile baş edemeyeceğini düşünmekte ve onları durdurmak için başka bir şey denemeye çalışmaktadır. Ne kadar uğraşsa da bir türlü bu uzaylıları durduramayan kahramanımız en sonun bizden yardım istemektedir. Bizde kahramanımıza yardım ederek onun bu zorlu uzaylı ordusunu durdurmasını sağlayacağız. İyi eğlenceler...

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Kahramanımızı kontrol etmek için yön tuşlarını kullanmalısınız. Kahramanımız ile birlikte uzaylılar ile dövüşmek içinde boşluk tuşunu kullanmalısınız.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı "GameTurko.com" orijinal ismi " Ben 10 Fight " olan ve Ben10 oyunları kategorisinde yer verdiğimiz " Ben 10 Dövüş " oyunu " YÖN TUŞLARI, BOŞLUK " ile oynanmaktadır.

reklam
Ben10 Dövüş için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu