BİSİKLETLİ ÇOCUK ŞEHİRDE OYUNU:
Bu güne kadar her zaman kendi çiftliğinde güvenli bir şekilde bisikletini süren kahramanımız bu sefer şehre inerek şehirde bisiklet sürmek istemektedir. Fakat kahramanımız hem şehrin yollarını hem de zorluklarını bilmediği içinde bu işi tek yapmak çok zordur. Kahramanımız eğer şehirde bisiklet sürmek istiyorsa bizden yardım almak zorundadır. Bu yüzden de sevimli kahramanımız bizden yardım istemektedir. Bizde kahramanımıza yardım ederek daha önce hiç gelmemiş olduğu şehirde güvenli bir şekilde bisiklet sürmesini sağlayacağız. Böylece kahramanımız şehirde de bisiklet kullanmasını öğrenmiş olacak. İyi eğlenceler...

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Bisikleti kontrol etmek için yön tuşlarını kullanmalısınız. Bisiklet ile birlikte şehir karşımıza çıkan engellerden kurtulmak içinde z,x tuşlarını kullanabilirsiniz.
Klavye yön tuşları ile bisikleti kullanıyoruz.
X tuşu bisikletle birlikte zıplamamızı sağlar ve çeşitli akrobatik hareketler yapar
Z tuşu bisikletin önünü kaldırır.


OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı " GameTurko.com" orijinal ismi " Delivers Boy " olan ve 3D oyunlar kategorisinde yer verdiğimiz " Bisikletli Çocuk Şehirde " oyunu " YÖN TUŞLARI ve Z, X " ile oynanmaktadır.

reklam
Bisikletli Çocuk Şehirde için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu