ÇARPIŞAN SÜRÜCÜLER 2 OYUNU:
Çarpışan Sürücü oyunu içerisinde parkur içerisinde ki bütün engelleri ve rakipleri ezerek yolunuza devam etmeniz gerekiyor. Her şeyi yapabileceğiniz bir yarışa katılıyorsunuz ve rakiplerinizi yarış dışına atabilmek için elinizden gelenin en iyisini yapıyorsunuz. Bölümler geçtikçe rakipleriniz hızlanıyor ve bu yüzden kazandığınız parayla kendinizi geliştirmeniz gerekiyor. Doğru yerde doğru hareketler yapın ve kendi canınızı riske atmayın. Parkurları ezberleyerek daha iyi dereceler yapabilirsiniz. Sadece yön tuşlarıyla oynanıyor. İyi eğlenceler.

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Oyunumuzun içerisinde ki arabalarık kullanabilmek için sadece yön tuşlarını kullanıyorsunuz.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı "GameTurko.com" orijinal ismi " Crash Drive 2 " olan ve 3D araba oyunları kategorisinde yer verdiğimiz " Çarpışan Sürücüler 2 " oyunu " YÖN TUŞLARI, W,A,S,D, BOŞLUK, ENTER, CTRL " ile oynanmaktadır.

reklam
Çarpışan Sürücü 2 için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu