ÇARPIŞMA ALANI OYUNU:
Çarpışma Alanı oyunu içerisinde büyük bir pist içerisinde rakip araçlara hızlı bir şekilde çarpmanız gerekiyor. Çarpışma Alanı oyunumuzun içerisinde rakiplerinizin araçlarını ne kadar kısa sürede hurda yaparsanız o kadar çok puan kazanıyorsunuz. Diğer araçların hurda olabilmesi için onlara doğru yerden ve çok kuvvetli vurmanız gerekiyor. Bunları yapabilmeniz için bölümlerden kazandığınız paralarla ve tecrübelerle yürümeniz gerekiyor. Rakipleriniz kendilerini sürekli olarak geliştiriyor bunu asla unutmayın ve buna göre çalışın. Sadece yön tuşlarıyla oynanıyor. İyi eğlenceler.

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Oyunumuzun içerisinde ki arabaları kullanabilmek için sadece yön tuşlarını kullanıyorsunuz. Arabayı güçlendirmek için X, Nitro için Z tuşunu kullanmalısınız.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı "GameTurko.com" orijinal ismi " Smash Palace " olan ve strateji oyunları kategorisinde yer verdiğimiz " Çarpışma Alanı " oyunu " YÖN TUŞLARI, W,A,S,D X,Z " ile oynanmaktadır.

reklam
Çarpışma Alanı için yapılan yorumlar
  • arda : güzel oyun
Güvenlik kodu