ÇİFTLER TENİS ŞAMPİYONASI OYUNU:
Her yıl düzenli olarak yapılan ve dünyanın en iyi tenisçilerinin katılmaya hak kazandığı bir turnuva vardır. Ve bu turnuva gerçekten çok zordur çünkü dünyanın en iyi tenisçileri bu turnuvada yer almaktadır. Ayrıca bu turnuvanın ödülü de diğerlerine göre çok çok daha fazladır. Bu yüzden de kahramanımız da kendisini yeteri kadar iyi bulmaktadır fakat bunu kanıtlaması lazımdır. Yoksa bu turnuvaya katılamaz ve dünyanın en iyi tenisçileri ile karşılaşması fırsatını bulamayacaktır. Bunun içinde bizden yardım istemektedir. Bizde kahramanımıza yardım ederek onun kendisini kanıtlamasını sağlamasını ve bu turnuvaya çağırılmasını sağlayacağız. İyi eğlenceler...

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Kahramanımızı kontrol etmek için yön tuşlarını kullanmalısınız. Kahramanımız ile birlikte atış yaparak rakibimizi yenebilmek içinde z,x tuşlarını kullanmalısınız.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı " GameTurko.com" orijinal ismi " Tennis Doubles " olan ve online oyunlar kategorisinde yer verdiğimiz " Çiftler Tenis Şampiyonası " oyunu " YÖN TUŞLARI, Z, X " ile oynanmaktadır.

reklam
Çiftler Tenis Şampiyonası için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu