Çılgın Düğün oyunumuzda düğüne davet edilen bir kadın bu mutlu günde düğüne sona erdirmek için her türlü kötülüğü yapıyor. Kendisine koca bulamayan bu kadın en yakın arkadaşının evlenmesini hazmedemiyor, düğünde olmadık şakalarla adeta düğün gününü geline ve damada zehir ediyor. Çılgın Düğün oyunumuzun orjinal ismi Naughty Wedding olup Fare ile oynanmaktadır. Oyunda etrafta bulunan eşyalardan yararlanarak geline ve damada çeşitli şakalar yapmak ve onların komik duruma düşmesini sağlamalısın.
En komik oyunları www.gameturko.com da oynayabilirsiniz.
 

Join on this fun situations with invited jealous that is messing up this wedding. This girl was invited to the marriage of the great love of her life with another woman. Help her create conditions for ending the marriage. Interact with the environment and be surprised with the result. Advance from level to level to end the party of the couple. Play and have fun in this game messing up everything! Use your mouse to play

reklam
Çılgın Düğün için yapılan yorumlar
  • aşkım : bilmemmmmmmm süpermiş ya
  • aşkım : bilmemmmmmmm süpermiş ya
  • admin : tesekkurler oyunu beyendiyiniz icin.ama oyunu acamayanlar dikkatlice okuyun oyun aciliyor eger acilmazsa online den giriniz.
  • Ebrar Akkaya : süperrr bencee
Güvenlik kodu