KARDA KAYAK OYUNU:
Kahramanımız belediyenin bir temizlik çalışanıdır ve bu yüzden de her akşam düzenli olarak sokakları gezerek çöpleri toplamaktadır. Bir akşam işten yorgun argın evine dönen kahramanımız bu yorgunlukla yatağına yatmış ve ertesi sabah da işe geç kaldığı için çok hızlı bir şekilde hazırlanıp işe gitmiştir. Şimdi kaçırdığı bu çalışma saatlerinin farkını kapatması gereken kahramanımız şehrin bunca çöpünü bu kadarcık saatte tek başına toplayamayacağını düşünmektedir. Bunun içinde bizden yardım istemektedir. Bizde kahramanımıza şehri temizlemesi için yardım edeceğiz. İyi eğlenceler...

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Çöp kamyonunu kullanmak için klavyeden Yön tuşlarından faydalanabilirsiniz.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı "GameTurko.com" orijinal ismi " Garbage Van Sim " olan ve strateji oyunları kategorisinde yer verdiğimiz " Çöp Kamyonu Sürüşü " oyunu " YÖN TUŞLARI " ile oynanmaktadır.

reklam
Çök Kamyonu Sürüşü için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu