DENİZ KIZI SPA OYUNU:
Güzel kahramanımız her gün denize atılan pislikleri toplamak ve denizi temiz tutmak için çalışırmış. Artık o kadar çok çalışmaya başlamış ki çok yorulmuş ve kahramanımızda bu yorgunluğunu gidermek için bir spa merkezine gitmiştir. Bu merkezde rahatlamak için bir çok masaj ve benzeri şeyler yaptırmak isteyen kahramanımız bunun içinde bizden yardım istemektedir. Çünkü kahramanımız ne zaman spaya gelse onun masaj ve benzeri işlerini biz yapmaktayız. Bizde kahramanımıza yardım ederek onun bu üzerinde ki yorgunluğu atmasını sağlayacağız. Böylece kahramanımız gene denizleri temizleyerek temiz tutabilecektir. İyi eğlenceler...

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Kahramanımızı kontrol etmek için fareyi kullanmalısınız. Kahramanımız ile birlikte masaj ve benzeri işleri yapmak içinde gene fareyi kullanmalısınız.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı " GameTurko.com" orijinal ismi " Mermaid Spa " olan ve kız oyunları kategorisinde yer verdiğimiz " Deniz Kızı Spa " oyunu " FARE " ile oynanmaktadır.

reklam
Deniz Kızı Spa için yapılan yorumlar
  • Nisa SİNTUK : beyen meyın arkadaşlar
Güvenlik kodu