DİNOZOR PARK ETME OYUNU:
Kahramanımız yıllar yıllar önce taş devrinde yaşamı olan bir valedir. Çalıştığı otele de bir sürü müşteri gelmektedir ve bu müşterilerin ardı arkası kesilmemektedir. Bir gün iş yerinde ki bütün arkadaşları işten izin almış ve bu sebeple de kahramanımız işte tek başına kalmıştır. Gecenin bu yoğunluğunda gelen bunca müşterinin dinazorlarını nasıl park edeceğini düşünen kahramanımız bunu tek başına yapamayacağına karar verir ve bunun içinde bizden dinazoları hızlı bir şekilde park etmesi için yardım ister. Bizde kahramanımıza dinazorları düzgün ve hızlı bir biçimde park etmesi için yardım edeceğiz. İyi eğlenceler...

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Dinozoru Yön Tuşları ile park edebilirsiniz.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı "GameTurko.com" orijinal ismi " Dino Parking " olan ve 3D oyunlar kategorisinde yer verdiğimiz " Dinozor Park Etme " oyunu " W,A,S,D ve YÖN TUŞLARI " ile oynanmaktadır.

reklam
Dinozor Park Etme için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu