DOĞADA ZORLU SÜRÜŞ OYUNU:
Kahramanımız çok iyi bir extreme spor meraklısıdır ve bu sporlar içerisinde en çok sevdiği sporda Off Road'dır. Kahramanımız bu sporda çok iyi olmak istemekte bunun içinde kendisini geliştirmek için zorlu arazilerde arabası ile çalışmaktadır. Kendisini çok daha zor bir araziye alıştırmak isteyen kahramanımız bu sefer herkesin kolaylıkla geçemediği bir dağı tercih eder ve bu dağı geçmesi gerektiğini düşünür. Fakat dağın yolları çok zorludur ve bunun içinde kahramanımız bizden yardım istemektedir. Bizde kahramanımıza yardım ederek onun dağı aşmasını sağlayacağız. İyi eğlenceler...

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Arabayı kontrol etmek için yön tuşlarını kullanmalısınız. Araç ile engelleri aşarak dağı geçmek için yön tuşlarını kullanmalısınız.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı " GameTurko.com" orijinal ismi " Off Road 4x4 " olan ve 3D oyunlar kategorisinde yer verdiğimiz " Doğada Zorlu Sürüş " oyunu "YÖN TUŞLARI" ile oynanmaktadır.

reklam
Doğada Zorlu Sürüş için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu