DORA YILBAŞI TEMİZLİĞİ OYUNU:
Dora ve ailesi yeni yılın yaklaşması ile birlikte evlerine çam ağacı ve yılbaşı süsleri alırlar. Aldıkları eşyaları getirdiklerinde, Dora tüm bu süslemeleri tek başına yapmak ister. Fakat paketler açıldığında o kadar çok süs eşyası olur ki dora işin içinden çıkamayacak hale gelir. Nereden başlyacağına ve nasıl yapacağına bir türlü karar veremeyen Dora'ya yardım etmek istermisin?

Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı "GameTurko.com" orijinal ismi "Dora Xmas Room Cleaning" olan ve kız oyunları kategorisinde yer verdiğimiz "Dora Yılbaşı Temizliği" oyununda herkese iyi eğlenceler diler.


OYUN NASIL OYNANIR?
Açılan ekranda oyuna başlamak için "GO" tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Sonrasında Play yazan yere tıklayın. Etrafta dağınık halde duran yılbaşı süslemelerine doğru yerlerine koymaya çalışın. Yüm süslemeleri doğru yere koyduktan sonra sürenize bakın ve kim en hızlı şekilde temizlik işlemini yapıyor görelim. Oyunda yardım almak için sağ alt köşede yer alan Hint yazısına tıklayabilirsiniz.
Oyunda tüm kontrolleri Fare ile sağlayabilirsiniz.

Türkiye'nin en güncel oyunlarını www.gameturko.com adresinde bulabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Dora Yılbaşı Temizliği ( Dora Xmas Room Cleaning ) oyunu "FARE" ile oynanmaktadır.

reklam
Dora Yılbaşı Temizliği için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu