Dünya Kupası Hakemi oyunu ile daha önce hiç oynamadığınız bir tarzda oyuna hazır mısınız? Brzilya'da düzenlenen 2014 Dünya Kupası'nda elit hakem olarak yer almak için bu son fırsat. Hazırlık maçlarında görev alacaksın ve maç sonunda alacağın yüksek not seni dünya kupasında hakem olarak bulunmanı sağlayacak. Bakalım televizyon karşısında veya stadlarda göründüğü gibi mi hakemlik yapmak yada olayları doğru süzmek. Oyun da pozisyonları dikkatlice izleyin ve kararınızı verin.

Dünya Kupası Hakemi isimli oyunumuzun orijinal adı Referee Challenge World Cup Edition olup futbol oyunları kategorisinde yer almaktadır. Oyun "FARE" ile oynanmaktadır. Hakemlik yapacağınız bu oyunda ilk önce pozisyonları dikkatli bir şekilde izleyin ve daha sonra kararınızı verin. Size pozisyonlar ile alakalı sorular sorulacak ve sizde pozisyona göre kendi görüşünüze uygun seçeneği seçin. En kaliteli futbol oyunlarının tek adresi www.gameturko.com iyi eğlenceler diler.

Referee Challenge is back and at the World Cup! More questions, more broken rules to spot and more big decisions to make. Play it again for different questions.

reklam
Dünya Kupası Hakemi için yapılan yorumlar
  • BERAT : çok güzel tavsiye ederim bay
  • gter : bu oyun çok bilmem güzel yani
  • jake müller : dgkskveğqğs ladşpfşwpcdd
Güvenlik kodu