GANGSTER YOLLARDA OYUNU:
Gangster Yollarda ile GTA benzeri bir oyun oynamaya hazır mısınız? Oyunda şehirde adeta törer estirmeye hazırlanan bir gangsteri kontrol edeceksiniz. Oyunumuz GTA benzeri bir oyun olduğundan hikayesi de aynı tarzdadır. Önünüze çıkan arabaları gasp edin, peşinize takılacak olan polislerden kurtulun ve son sürat kaçın. İyi oyunlar!

Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı araba oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı GameTurko.com orijinal ismi Ace Gangster olan ve araba oyunları kategorisinde yer verdiğimiz Gangster Yollarda oyununda herkese iyi eğlenceler diler.


OYUN NASIL OYNANIR?
Açılan ekranda oyuna başlamak için "START" tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Daha sonra oyuna başlamak için ekranda "NEW GAME" yazan yere tıklayın. Sırasıyla gelen ekranda önce "Select" yazan yerde "Empty" yazılarından bir tanesine tıklayın. Açılan ekranda isminizi yazarak oyuna başlayın. Oyunumuzda "Story" ve "Free Act." olmak üzere iki oyun modu bulunmaktadır. Gangster Yollarda adlı bu harika oyun klavye ile oynanmaktadır. Oyunda gangsteri ve daha sonra kontrol edeceği arabayı klavyenin yön tuşları ile ya da "W", "A", "S", "D" tuşları ile kontrol edebilirsiniz. Harekete geçmesi için boşluk tuşunu kullanın.
Türkiye'nin en güncel oyunlarını www.gameturko.com adresinde bulabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Gangster Yollarda (Ace Gangster) oyunu "W,A,S,D", "BOŞLUK" ve "YÖN TUŞLARI"  ile oynanmaktadır.

reklam
Gangster Yollarda için yapılan yorumlar
  • emre : çok güzel
  • ömer : harika
  • ömer : müthüş
  • muhamet : aynen
Güvenlik kodu