GOTHAM SOKAKLARI TAM GAZ OYUNU:
Gecelerin görünmezliğini kullanarak suçluları alt eden kahraman Batman şimdi de onları çok daha çabuk etkisiz hale getirmek için arabasını kullanmaktadır. İlk başlarda arabası ile birlikte suçluları çok rahat bir biçimde alt eden Batman suçluların onun arabasına karşı aldığı önlemler sonrasında işlerin değiştiğini fark eder. Bu önlemler sonucunda artık kahramanımız rahat bir biçimde hırsızları yakalayamamakta aksine çok daha fazla zorlanmaktadır. Bu yüzden de suçlular artık daha rahattır ve bu yüzden de kahramanımız onları çok daha çabuk alt etmek için bizden yardım istemektedir. Bizde kahramanımıza yardım ederek suçluları etkisiz hale getirmesini sağlayacağız. İyi eğlenceler...

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Arabayı kontrol etmek için yön tuşlarını kullanmalısınız. Arabamız ile birlikte suçluları etkisiz hale getirmek içinde boşluk tuşunu kullanmalısınız.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı "GameTurko.com" orijinal ismi " Streets Of Gotham: Full Throttle " olan ve 3D oyunlar kategorisinde yer verdiğimiz " Gotham Sokakları Tam Gaz " oyunu " YÖN TUŞLARI, BOŞLUK,P,R,M " ile oynanmaktadır.

reklam
Gotham Sokakları Tam Gaz için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu