GÜÇLÜ ŞÖVALYE OYUNU:
Uzaklarda ki bir krallıkta yaşayan kahramanımız bu krallıkta ki en güçlü şövalyedir. Bu yüzden de bu güzel ülkenin kralı her zaman en zorlu görevlere kahramanımızı göndererek onun yapmasını istemektedir. Kahramanımızda her seferinde kendisine verilen görevleri başarılı bir biçimde yerine getirmeye çalışmaktadır fakat bu her zaman bu kadar kolay olmamaktadır. Çünkü kahramanımız genelde yenilmesi en zor rakipler ile savaşmaktadır ve bu yüzden de her zaman başarılı olması zordur. Bunun içinde kahramanımız bizden her zaman görevlerinde başarılı olabilmek için yardım istemektedir. İyi eğlenceler...

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Kahramanımızı kontrol etmek için yön tuşlarını kullanmalısınız. Kahramanımız ile birlikte saldırmak için j,z tuşlarını kullanmalısınız.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı "GameTurko.com" orijinal ismi " Mighty Knight " olan ve aksiyon oyunları kategorisinde yer verdiğimiz " Güçlü Şövalye " oyunu " W,A,S,D, YÖN TUŞLARI ve J, K, L, Z, X, C " ile oynanmaktadır.

reklam
Güçlü Şövalye için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu