HASTANEDEN KAÇIŞ OYUNU:
Bir hastanede herkesden habersiz olarak büyük bir güçle korunan deney yapılmaktadır. Bu deney vahşi hayvanlar üzerinde yapılmakta ve çok fazla dikkat çekmemesi içinde bir hastanenin bodrum katında tasarlanan özel bir mekan da yapılmaktadır. Fakat yapılan deneyde bir aksilik çıkar ve hayvanlar evrim geçirerek birer yaratık şekline bürünürler. Bu yaratıklar sadece karanlıkta yaşayabilir ve karanlıkta avlanabilirlerdir. Bu yüzden de binanın tüm elektriğini kesen yaratıklar şimdi herkesi öldürmektedirler. Kahramanımız bu yaratıklardan kurtulmaya ve hastaneden kaçmaya çalışmaktadır. Oyunumuzu "İLERİ YÖN TUŞU" ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler...

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı "GameTurko.com" orijinal ismi " Stay In The Light " olan ve 3D korku oyunları kategorisinde yer verdiğimiz " HASTANEDEN KAÇIŞ " oyunu " W,A,S,D, YÖN TUŞLARI, BOŞLUK " ile oynanmaktadır.

reklam
Hastaneden Kaçış için yapılan yorumlar
  • Nilay : 1. BÖLÜM Işıklar yanıp sönmektedir.Işıklar açıkken atlayın kapanırsa atlamayın çünkü öcü sizi yer. 2. BÖLÜM T tuşu ile ışık fırlatıp ilerleyeceksiniz. 5 tane ışığımız vardır iyi kullanın ve 1 ışık açıktır. 3. BÖLÜM A ve D tuşlarına hızlı basarak ilerleyeceksiniz. 4. BÖLÜM Bir kat aşağı indik (gittikcede zorlaşıyor. yok aynı bölümler niye hep böyle çıkıyo bebek işi demeyin) 5. BÖLÜM Yine T tuşu ile ışık fırlatıp ilerleyeceksiniz dikkatli olun. 6. BÖLÜM A ve D tuşu ile yine ilerleyeceksiniz dikkatli olun çok beklemeyin ve engellere dikkat edin. 7. BÖLÜM Ve yine bir kat daha indik. 8. BÖLÜM T tuşu ile yine ışık fırlatacaksınız ve zor dikkatli olun. 6 ışığımız vardır. Ayriyetten 2 ışık açıktır. 9. BÖLÜM Yine A ve D tuşları ile koşun. Zaman kaybetmeyin. Hızlı olun. (2 kat kalıyor) 10. BÖLÜM (SON BÖLÜM) Işığa zıplama bölümündeyiz. Bu sefer ışıklar atladığınızda sönüyor yani hızlı sönüyor. Işık söndükten sonra atlayın havada ışık açılacaktır.
Güvenlik kodu