HEDEF BÖLGESİ 2 OYUNU:
Bir iç savaşı durdurmak için oluşturulan üst düzey bir ekip bulunmaktadır ve kahramanımızda bu ekipte bulunan özel askerlerden birisidir. Fakat tek bir fark vardır o da kahramanımız diğer askerlerden çok çok daha farklıdır. Çünkü kahramanımız gerçekten çok iyi bir savaşçıdır ve genelde zorlu görevlere tek başına gönderilerek bütün işi tek başına halletmeye çalışmaktadır. Ama çoğu zaman bu çok zor bir iş olduğu içinde kahramanımız bunu tek başına yapmak istememekte ve bunun içinde bizden yardım istemektedir. Bizde kahramanımıza yardım ederek onun bu zorlu görevleri başarılı bir biçimde tamamlamasını sağlayacağız. İyi eğlenceler...

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Çöp kamyonunu kullanmak için klavyeden Yön tuşlarından faydalanabilirsiniz.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı "GameTurko.com" orijinal ismi " Target Zone 2 " olan ve hedef oyunları kategorisinde yer verdiğimiz " Hedef Bölgesi 2 " oyunu " FARE " ile oynanmaktadır.

reklam
Hedef Bölgesi 2 için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu