HEDEF BÖLGESİ OYUNU:
Terörist grupların ağır saldırılarına maruz kalan kent sonunda teslim olmak zorunda kalmıştır. Kenti bu terörist gruplardan temizlemek için en üst düzey askeri ekip ekip görevlendirilmiştir. Sende bu ekibin komutanı olarak görevin bölgedeki terörist grupları bulup etkisiz hale getirmek. Kenti eski mutlu ve huzurlu ortamına kavuşturmak için kahramanımızla birlikte hareket edip teröristleri yok etmek için göreve atılmalısın. Terörist grupları bölge bölge temizleyerek işe koyulmalısın.İyi eğlenceler...

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için CONTINUE tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Kahramanımız ile birlikte teröristleri etkisiz hale getireceğin oyunumuz da çok hızlı davranmalısın. Evlerin çatılarından, arabaların ve kayaların arkalarından çıkan teröristleri hemen öldürmeye çalışmalısın. Silahınla ateş etmek için farenin sol tuşunu kullanmalısın. Oyunda tüm kontroller Fare ile sağlanmaktadır.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı "GameTurko.com" orijinal ismi " Target Zone " olan ve hedef oyunları kategorisinde yer verdiğimiz " Hedef Bölgesi " oyunu " FARE " ile oynanmaktadır.

reklam
Hedef Bölgesi için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu