KAHVE YAPMA OYUNU:
Çok büyük bir kahve merkezinde çalışan kahramanımız bu yerde her zaman herkese tam istediği tattaki kahveleri getirmeleri ile ünlülerdir. Bu yüzden de kahramanımız her zaman en ufak ayarda kahve yaparak müşterilerini mutlu etmeye çalışmaktadır. Fakat bu bazı zamanlar çok zor olmakta ve kahramanımız bazen müşterilere yetişmekte sıkıntılar yaşamaktadır. Bunun içinde kahramanımız bu zorlu fakat eğlenceli işte bizden yardım istemektedir. Bizde kahramanımıza yardım ederek onun bu zorlu işte her zaman müşterilerinin istediği tattaki kahveleri yapmasını sağlayacağız. İyi eğlenceler...

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Kahramanımız ile birlikte düzgün bir kahve yapabilmek ve tüm kontrolleri gerçekleştirmek için farenizi kullanmalısınız.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı " GameTurko.com" orijinal ismi " Make Coffee " olan ve yemek yapma oyunları kategorisinde yer verdiğimiz " Kahve Yapma " oyunu " FARE " ile oynanmaktadır.

reklam
Kahve Yapma için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu