KARANLIKTA PARK OYUNU:
Her gün büyük bir ilgi ile işine giden kahramanımız arabaları çok sevmektedir ve bunun içinde her zaman işini de sevmektedir. İşini bu kadar sevmesi onun işinde başarılı olmasına yol açar ve çalışma saatleri daha da arttırılır. İlk başlarda kahramanımız bu olaydan şikayetçi değildir fakat daha fazla çalıştığı için daha fazla yorulmaktadır ve bu yüzden de artık doğru düzgün bir biçimde arabaları park etmekte de zorluk yaşamaktadır. Bu yüzden de kahramanımız geceleri elinden geldiğince iyi bir biçimde arabaları park etmeye çalışmaktadır fakat bunun içinde bizim yardımımıza ihtiyacı vardır. Bizde kahramanımıza yardım ederek onun arabaları düzgün bir biçimde park etmesini sağlayacağız. İyi eğlenceler...

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Kahramanımız ile birlikte arabaları kontrol etmek için yön tuşlarınızı kullanmalısınız.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı "GameTurko.com" orijinal ismi " After Hours Car Parking " olan ve araba oyunları kategorisinde yer verdiğimiz " Karanlıkta Park " oyunu " YÖN TUŞLARI, BOŞLUK " ile oynanmaktadır.

reklam
Karanlıkta Park için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu