Kedi Köpek kavgası 2 orjinal ismi ile "Fleabag Vs. Mutt 2" versiyonu ile tekrar karşımızda. Her zaman olduğu gibi yine aralarında anlaşmazlık mevcut ve bu durumu yine birbirlerine ellerine ne gelirse fırlatarak devam ettiriyorlar. Ellerine aldıkları şeyleri üstte enerji kısımlarının altında bulunan rüzgarıda dikkate alarak atış yapıp birbirlerini vurmaya çalışıyorlar. Bu oyunda ilk oyunumuzda olduğu gibi ister "1 kişilik" bilgisayara karşı isterseniz "2 kişilik" arkaşlarınıza karşı oynayabilirsiniz. Oyun Fare ile oynanmaktadır.
En güzel iki kişilik oyunları her zaman olduğu gibi www.gameturko.com da oynayabilirsiniz. GameTurko.com olarak iyi eğlenceler dileriz.

Flebag and Mutt 2 come to handgrips again like in previous version because of a disagreement and they start to throw everything each other whatever they find around them. Game is played with your "Mouse". Adjust speed and direction of the object that you want to throw according to wind indicator existed at top and send it towards to your opponent. If you work out well, the object will get out stars from head of the cat or the dog. Furthermore, don't forget to use 4 jokers existed at top. Have a nice fight!

reklam
Kedi Köpek Kavgası 2 için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu