KIZGIN LAVDAN KAÇIŞ OYUNU:
Hiç olmadığın kadar cesur ve hızlı olmalısın! Keyifli bir aktivite olarak başlayan doğa yürüyüşün kâbusa dönmek üzere yanardağ patlamış ve lav püskürtmekte eğer hızlı davranmazsan kızgın lavların arasında kalabilirsin. Engebeli dağ yolunda arkandan gelen kızgın lavlardan kurtulmak için aracını hızlı kullanırken bol bol altın toplamayı sakın unutma çünkü topladığın altınlarla aracını güçlendirecek ve zor doğa şartlarına karşı daha dayanıklı olacaksın.

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Farenizi kullanarak vurmak istediğiniz noktayı seçip sola tıklayarak atışı gerçekleştireceksiniz. Unutmaman gereken nokta cephanen kısıtlı ve her atışında en stratejik noktayı vurmalı ve düşmanını yok etmelisin. Başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı " GameTurko.com" orijinal ismi " Lava Car Escape " olan ve araba oyunları kategorisinde yer verdiğimiz " Kızgın Lavdan Kaçış " oyunu " FARE " ile oynanmaktadır.

reklam
Kızgın Lavdan Kaçış için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu