KOŞ ÇİLEK KIZ KOŞ OYUNU:
Koş Çilek Kız Koş hem grafikleri ve oynanışı ile müthiş bir şekilde hazırlanmış bir koşu oyunudur. Oyundaki grafikler o kadar kaliteli ve renkli ki adeta oyundan çıkamayacaksınız. Temple Run ve Subway Surfers benzeri bir oyun olan Koş Çilek Kız Koş oyunu da bu oyunlarda aşağı kalır yanı yok. Oyunumuz da yapmanız gereken, Çilek kızı koşturup engellerden kurtularak önümüze gelen çilek, para vb. şeyleri alarak en yüksek skor yapmaktır. Oyun da başlarda zorlansanız da sakın vazgeçmeyin çok eğlenceli bir oyun ile karşınızdayız. Skorunuzu daha da arttırabilmek için parkur üzerindeki çilek ve altınları toplamanızı öneririz. En son olarak koş çilek kız koş oyununda, karakterimizi yön veya w,a,s,d tuşlarıyla kontrol ettiğinizi hatırlatalım. Başarılar dileriz.

OYUNU TAM EKRAN OYNAYINIZ

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Koş Çilek Kız Koş oyununda kahramanımız Çilek kızı W,A,S,D veya Yön Tuşları ile kontrol ediyoruz. Karşımıza çıkan engellerin sağından veya solundan, üstünden veya altından geçerek en uzun mesafe koşmaya çalışacağız. Koşarken de yolda bulunan çilek ve altınları hatta ekstra özellik katan bonus hediyeleri almayı ihmal etmiyoruz. İyi oyunlar ve iyi eğlenceler dileriz.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı " GameTurko.com" orijinal ismi " Berry Rush " olan ve macera oyunları kategorisinde yer verdiğimiz " Koş Çilek Kız Koş " oyunu " W,A,S,D veya YÖN TUŞLARI" ile oynanmaktadır.

reklam
Koş Çilek Kız Koş için yapılan yorumlar
  • senanur : açılmıyoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
  • sinem : ben ilk defa güze oyun oynadım
  • qumral : oyun çoooooooook güzeeeelllllll beyendim
  • sanane : oyun çok güzel ama açılmıyor katılıyorum batuhan
Güvenlik kodu