LASTİK YAKICI OYUNU:
Büyük bir şehirde bütün yarışçılar bir yere toplanarak burada drift yapmaktadırlar. Drift artık onlar için bir yarış olmaktan çıkmış ve bir sanat halini almıştır. Bu yüzden de yarışçılar artık yarışmamakta ve sadece hep beraber drift yapmaktadırlar. Tabi her ortamın en iyisinin kim olduğunu bilinmek ister ve bunun içinde en büyük yarış düzenlenmektedir. Bu yarışa kahramanımızda katılmak ister. Kahramanımız yarışa katılır fakat bu yarış çok zorludur ve yarışı kazanabilmesi içinde bizden yardım istemektedir. Bizde kahramanımıza yardım ederek onun bu zorlu yarışı kazanmasını sağlayacağız. İyi eğlenceler...

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Arabayı kontrol etmek için yön tuşlarını kullanmalısınız. Arabamız ile birlikte drift yapmak içinde shift tuşunu kullanmalısınız.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı " GameTurko.com" orijinal ismi " Burnin Rubber 3 " olan ve araba oyunları kategorisinde yer verdiğimiz " Lastik Yakıcı " oyunu " YÖN TUŞLARI ve SHIFT " ile oynanmaktadır.

reklam
Lastik Yakıcı için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu