LEGO YILDIZ SAVAŞLARI OYUNU:
İki taraf arasında süren savaşta artık çok büyük olaylar gerçekleşmekte ve ayrılıkçılar, cumhuriyetçiler üzerinde çok büyük bir üstünlük sağlamak üzeredir. Bunun üzerine de bu duruma tersine çevirmek isteyen cumhuriyetçiler savunmalarını ve saldırı kollarını güçlendirerek ayrılıkçılara bir süpriz yapmak istemektedirler. Fakat bu söylenilen saldırı o kadar da basit değildir çünkü karşı tarafta ki ordu çok güçlüdür ve onları ortadan kaldırmak için iyi bir generale ihtiyaç vardır. Bunun içinde cumhuriyetçiler bu görevi Jedi Yoda'ya verir. Şimdi Yoda'nın tek yapması gereken bütün ayrılıkçıları ortadan kaldırmaktır. İyi eğlenceler...

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Ayrılıkçıları ortadan kaldırmak ve Cumhuriyeti daha da ileriye taşımak için yapılacak olan stratejileri uygulamak için farenizi kullanmalısınız.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı "GameTurko.com" orijinal ismi " Lego Star Wars: Yoda Chronicles " olan ve 3D oyunlar kategorisinde yer verdiğimiz " Lego Yıldız Savaşları : Yoda Anıtları " oyunu " YÖN TUŞLARI ve BOŞLUK " ile oynanmaktadır.

reklam
Lego Yıldız Savaşları : Yoda Anıtları için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu