One Piece 1997 yılı ağustos ayından beri yayınlanmakta olan haftalık dergi Shönen Jump' ta çıkan bir çizgi animedir. Şeytan meyvesi yiyerek doğaüstü güçler kazanmış olan Monkey D. Luffy isimli gencin maceralarını anlatıyor. Bu genç zaman içinde mürettebatına korsan katmaya çalışmaktadır. Luffy'nin en büyük isteği dünyanın en büyük hazinesi One Piece'i ele geçirmek ve Korsanlar Kralı olabilmektir. One Piece animes serisine ait 9 adet yapbozu siz Gameturko.com kullanıcıları için yayınlıyoruz.
Oyun açıldıktan sonra "PLAY" tuşuna basın ve ondan sonra karşınızına çıka 9 adet yapboz istediğinizi seçerek oyuna başlayın. Oyunda yapboza ait resim arka planda bulanık olarak görünmektedir. Alt tarafta yapbozun parçaları mevcuttur. Bu parçaları alıp üstte bulunan resimde doğru yere koymalısınız. Yapboza ait parçayı döndürmek için "BOŞLUK" tuşunu kullanınız.
En güzel yapboz oyunları www.gameturko.com da oynanır. İyi eğlenceler...

Rearrange the pieces of this cartoon puzzle to show your favorite One Piece characters.Mouse to drag and press space bar to rotate the puzzle pieces.

reklam
Magic Puzzle One Piece için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu