Maymunu Mutlu Et: Şükran Günü Oyunu
Maymunları mutlu et oyun serisi şükran günü macerası ile kaldığı yerden devam ediyor. Şirin ve büyük maymun ailesi şükran günü yaklaşması nedeni çok üzgün durumdalar. Şükran gününde yiyecek hindileri olmayan sevimli maymunlarımızın hindiye kavuşmaları hiç o kadar kolay olmayacak. Diğer maymunları sevindirme oyunlarında olduğu gibi bu oyunda da bizi zor bir bulmaca bekliyor. Zekanızı konuşturmalı bir dedektif gibi etrafı incelemeli ve işinize yarayacak aletleri toplamalısınız. Bu topladığınız aletleri oyunun değişik bölümlerinde kullanarak yeni ip uçları ve aletler bulabilirsiniz. Oyunumuz sadece gerekli eşyaları toplamaktan ibaret değil. Oyunda bazı yerlerde sizden şifre isteyecektir. Şifreler oyun alanında çeşitli yerlerde ipucu olarak yazılı şekilde verilmiştir. Bu şifreleri bir kenara not etmeniz gerekmektedir.
Üyelerine daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı beceri oyunlarını sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı "GameTurko.com" orijinal ismi "Monkey Go Happy: Thanksgiving" olan ve beceri oyunları kategorisinde yer verdiğimiz " Maymunları Sevindir: Şükran Günü " oyununda herkese iyi eğlenceler diler.


OYUN NASIL OYNANIR?
Açılan ekranda oyuna başlamak için "PLAY" tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Karşınıza gelen ekranın alt tarafından üzgün maymun ailesinden mutlu etmek istediğimiz bir tanesini seçin. Daha sonra go yazısına tıklayarak devam edin. Maymunumuza şapka takıp yine go yazısına tıklayın. Son olarak play butonuna bastığınızda oyun başlamış olur.

En güzel ve kaliteli giysi giydirme, makyaj ve kız oyunları www.gameturko.com 'da bulabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Maymunları Sevindir: Şükran Günü (Monkey Go Happy: Thanksgiving) oyunu "FARE" ile oynanmaktadır.

reklam
Maymunu Mutlu Et Şükran Günü için yapılan yorumlar
  • gözde çakılcı : çok güzelmiş sevdim
  • ghv : lol
  • zehra : en sondak ne tarafa doğru yönelecek
  • zehra : en sondak ne tarafa doğru yönelecek
Güvenlik kodu