MONİTÖR KAFA OYUNU:
Bir şirkette herkesin kullandığı bir bilgisayar vardır ve bu bilgisayarı herkes kullandığı içinde zamanla artık çok eskimiş ve artık kimse bu bilgisayarda işlerini yapmamaktadır. Bunun üzerine de kahramanımız bunca zaman hizmet verdiği herkese çok öfkelenir ve kendisinin intikamını almak ister. Fakat sadece bir ekranken hiç bir şey yapamayacağı için önce insanların vücutlarını ele geçirir. Böylece insanları kendi silahları ile birlikte vurabilecektir. Fakat şirkette çok fazla insan olduğundan dolayı da kahramanımız bunları ortadan kaldırırken bizden yardım istememektedir. Bizde kahramanımıza yardım ederek onun intikamını almasını sağlayacağız. İyi eğlenceler...

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Kahramanımızı kontrol etmek için w,a,s,d tuşlarını kullanmalısınız. Kahramanımız ile birlikte intikam almak içinde farenizin sol tuşuna tıklamalısınız.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı " GameTurko.com" orijinal ismi " Screen Head " olan ve 3D oyunlar kategorisinde yer verdiğimiz " Monitör Kafa " oyunu " W,A,S,D ve FARE " ile oynanmaktadır.

reklam
Monitör Kafa için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu