MOTOCROSS NİTRO OYUNU:
Tamamıyla adrenalin bağımlısı olan kahramanımız bunun içinde her zaman bu tür sporlara yönelik çalışmalar yapmıştır. Fakat her sporcunun en çok sevdiği bir spor dalı vardır ve kahramanımızda her şeyden çok motokrosu sevmekte ve bu yüzden de elinden geldiği kadar motokros yapmaktadır. Kahramanımız bu işte çok iyidir ve bu yüzden de bir turnuvaya davet edilir. Bu turnuva kazanması çok zor bir turnuvadır ve bu yüzden de kahramanımız bu turnuvayı kazanmak için bizden yardım istemektedir. Bizde kahramanımıza yardım ederek onun bu zorlu turnuvada kendisinin ne kadar iyi olduğunu göstererek turnuvayı kazanmasını sağlayacağız. İyi eğlenceler...

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Motoru kontrol etmek için yön tuşlarını kullanmalısınız. Motorumuz ile birlikte çok daha fazla hızlanmak için boşluk tuşuna basınız.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı "GameTurko.com" orijinal ismi " Motocross Nitro " olan ve 3D oyunlar kategorisinde yer verdiğimiz " Motokros Nitro " oyunu " YÖN TUŞLARI, BOŞLUK, Z, X, C, R" ile oynanmaktadır.

reklam
Motocross Nitro için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu