ÖLÜM YOLU OYUNU:
Her gün garajda eskimiş olan arabasını tamir etmeki için uğraşan kahramanımız en sonunda arabasının tamirini tamamlar ve çalışır hale getirir. Bunu kutlamak içinde kahramanımız radyodan en sevdiği müzik frekansını açar. Fakat radyoyu açtığında müzik değil bir acil durum çağrısı duymaktadır. Bu çağrıda dünyaya yayılan bir gaz sonucunda insanların hastalandığını ve bu hastalık sonucunda da zombiye dönüştükleri söylenmektedir. Bunu öğrenen kahramanımızda şehirden hemen ayrılmaya karar verir ve bunun içinde otoyolu kullanmak ister. Fakat yol çok karışıktır ve bunun içinde bizden yardım istemektedir. Bizde kahramanımıza yardım ederek onun şehirden kaçmasını sağlayacağız. İyi eğlenceler...

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Arabayı kontrol etmek için yön tuşlarını kullanmalısınız. Araba ile birlikte engellerden kurtularak şehirden çıkmak içinde yön tuşlarını kullanmalısınız.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı "GameTurko.com" orijinal ismi " Road of The Dead " olan ve zombi oyunları oyunları kategorisinde yer verdiğimiz " Ölüm Yolu " oyunu " W,A,S,D " ile oynanmaktadır.

reklam
Ölüm Yolu için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu