ÖLÜMÜNE SAVAŞ OYUNU:
Ülkede artık eğlence anlayışı çok değişmiştir ve bunun içinde artık eğlenmek için ölümüne savaşılan turnuvalar izlenmektedir. Bu turnuvaların izleyenler tarafından zevkli geçmesini sağlamak içinde her zaman yeni bir zorluk ve yeni bir mekan verilmektedir. Bu yüzden de oyuncular ne zaman ne ile karşılaşacaklarını bilmemektedirler. Bunu bilen kahramanımız bu yüzden yapılacak olan bu yarışmada hayatta kalmak ve büyük ödülün sahibi olmak için bizden yardım istemektedir. Bizde kahramanımıza yardım ederek onun bu zorlu yarışmayı kazanmasını ve hayatta kalmasını sağlayacağız. İyi eğlenceler...

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Çöp kamyonunu kullanmak için klavyeden Yön tuşlarından faydalanabilirsiniz.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı " GameTurko.com" orijinal ismi " Sanctioned Renegades " olan ve aksiyon oyunları kategorisinde yer verdiğimiz " Ölümüne Savaş " oyunu " YÖN TUŞLARI, FARE " ile oynanmaktadır.

reklam
Ölümüne Savaş için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu