POLİSLERDEN KURTUL OYUNU:
Her zaman başını belaya sokan kahramanımız bu sefer de rahat durmamış ve bir arkadaşının işlediği bir suça ortak olarak arananlar listesine girmiştir. Arananlar listesinde olduğundan haberi olmadığı içinde rahat bir şekilde dolaşan kahramanımız peşine takılan polisler yüzünden kaçmak zorunda kalır. Fakat polisler kahramanımızın her tarafını sarmıştır ve kaçması da çok zor gözükmektedir. Bu yüzden de kahramanımız bu kapandan kurtulmak içinde bizden yardım istemektedir. Bizde kahramanımıza yardım ederek onun polislerden kurtulmasını sağlayacağız. İyi eğlenceler...

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Arabayı kontrol etmek için yön tuşlarını kullanmalısınız. Arabamız ile birlikte bize fazla yaklaşan polislerden kurtulmak içinde x tuşunu kullanmalısınız.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı "GameTurko.com" orijinal ismi " Lose The Heat 3: Highway Hero " olan ve 3D oyunlar kategorisinde yer verdiğimiz " Polislerden Kurtul " oyunu " W,A,S,D , YÖN TUŞLARI ve X " ile oynanmaktadır.

reklam
Otoban Kahramanı 3 için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu