POLİS TAKİBİ OYUNU:
Büyük bir şehirde kahramanımız her zaman polis olmak istemektedir bunun içinde polis akademisine giderek hayallerini gerçekleştirmek istemektedir. Polis akademisine giderek çok çalışan kahramanımız en sonunda istediği gibi polis olmuştur. Polis olduktan sonra devriyelere çıkan kahramanımız karakoldan gelen ihbarlar üzerinde suçluları yakalamak üzere yola düşer. Fakat şehir çok büyük olduğu için suçluların kaçması çok daha kolay polislerin yakalamasıda daha zordur. Bu yüzden de kahramanımız bizden suçluları yakalarken yardım istemektedir. Bizde kahramanımıza yardım ederek onun suçluları yakalamasını sağlayacağız. İyi eğlenceler...

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Arabayı kontrol etmek için yön tuşlarını kullanmalısınız. Keskin virajlardan daha hızlı dönebilmek içinde x tuşunu kullanmalısınız.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı "GameTurko.com" orijinal ismi " Police Pursuit " olan ve 3D oyunlar kategorisinde yer verdiğimiz " Polis Takibi " oyunu " YÖN TUŞLARI ve X " ile oynanmaktadır.

reklam
Polis Takibi için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu