SAKLI MAĞARA OYUNU:
Maceraya ve adrenaline çok meraklı olan kahramanımız bunun içinde dünya üzerinde gezilmedik yer bırakmamış ve bir çok başarının altına imzasını atmıştır. Şimdi ise çok daha yararlı olabilecek bir keşif için yollardadır. Bu keşif dünyanın sadece bir noktasında bulunan ve bu zamana kadar ki en değerli madde olan bir taş türünü bulmaktır. Bu taş türü İngiltere'nin bir kasabasında ki saklı bir mağarada olduğu sanılmaktadır ve kahramanımızda bu yüzden bu kasabaya giderek madeni aramaya başlamıştır. Fakat bir türlü madeni bulamayan kahramanımız bunun içinde bizden yardım istemektedir. Bizde kahramanımıza yardım ederek onun madeni bulmasını sağlayacağız. İyi eğlenceler...

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Kahramanımız ile birlikte saklı mağarayı ve madeni bulmak için farenizin sol tuşuna tıklamalısınız.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı "GameTurko.com" orijinal ismi " Hidden Cave " olan ve gizli nesne oyunları kategorisinde yer verdiğimiz " Saklı Mağara " oyunu " FARE " ile oynanmaktadır.

reklam
Saklı Mağara için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu