SAVAŞIN ASKERLERİ OYUNU:
Bu zorlu savaşta kahramanımız ülkesi için her şeyi yapmakta ve savaşı kazanmaya çalışmaktadır. Ayrıca kahramanımız bulunduğu taburdaki en iyi asker olduğu içinde genelde en zorlu görevler kahramanımıza vermekte ve kahramanımızda bu görevler karşısında elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır. Fakat bu sefer kahramanımıza çok zorlu bir görev gelmiştir ve kahramanımızda ne kadar uğraşırsa uğraşsın bu görevi yapamayacağını düşünmekte ve bunun içinde bizden yardım istemektedir. Bizde kahramanımıza yardım ederek onun bu zorlu görevleri başarılı bir biçimde tamamlamasını sağlayacağız. İyi eğlenceler...

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Kahramanımızı kontrol etmek için w,a,s,d tuşlarını kullanmalısınız. Kahramanımız ile birlikte ateş ederek düşmanları öldürmek içinde farenizi kullanmalısınız.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı " GameTurko.com" orijinal ismi " War of Soldiers " olan ve savaş oyunları kategorisinde yer verdiğimiz " Savaşın Askerleri " oyunu " W,A,S,D ve FARE " ile oynanmaktadır.

reklam
Savaşın Askerleri için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu