ŞEHİR KAYKAYCISI OYUNU:
Bu güne kadar gelmiş geçmiş en iyi kaykaycı olmak isteyen kahramanımız bunun içinde çok zorlu işler yaparak insanlara kendini tanıtmak ve kendisinin en iyi olduğunu göstermek istemektedir. Fakat bu işi yaparken herşey bu söylenildiği kadar kolay değildir. Çünkü kahramanımızın hedefi koca bir şehri kaykayla turlamaktan geçmektedir ve bu sanıldığından çok çok daha zordur. İşte bu yüzden de kahramanımız bu zorlu işi yaparken bizden yardım istemekte ve kendisinin ne kadar iyi bir kaykaycı olduğunu herkese göstermemizi istemektedir. Bizde kahramanımıza yardım ederek onun ne kadar iyi bir kaykaycı olduğunu herkese göstermesini sağlayacağız. İyi eğlenceler...

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Kahramanımızı kontrol etmek için yön tuşlarını kullanmalısınız. Kahramanımız ile birlikte zıplayarak engellerden atlamak için x tuşunu kullanmalısınız.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı " GameTurko.com" orijinal ismi " Skateboard Jam " olan ve gizli nesne oyunları kategorisinde yer verdiğimiz " Şehir Kaykayı " oyunu " YÖN TUŞLARI ve X " ile oynanmaktadır.

reklam
Şehir Kaykaycısı için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu