SÜPER TEKNE YARIŞI OYUNU:
Dünyanın en büyük yarış turnuvalarından olan tekne yarışları gerçekten çok zorlu ve zevkli bir yarışmadır. Bu zorlu yarışmada her şey teknenin hızı değil kaptanın zekasıyla da ilgilidir. Bu yüzden de kahramanımız yıllarca çalışıp çabalayıp bu yarışa girmenin hayalini kurmuş ve başarmıştır. Şimdi ise diğer bir hayalini gerçekleştirmek istemektedir. Bu hayali bu büyük turnuvayı kazanmaktır fakat rakiplerinin ne kadar zorlu ve teknelerinin ne kadar iyi olduğunu bildiğinden bunu tek başına yapamayacağına inanmaktadır. Bu yüzden de bizden yardım istemektedir. Bizde kahramanımıza yardım edeceğiz. İyi eğlenceler...

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Sürat teknesini yön tuşları ile kullanabilirsiniz.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı "GameTurko.com" orijinal ismi " Boat Race 3D " olan ve 3D oyunlar kategorisinde yer verdiğimiz " Süper Tekne Yarışı " oyunu " FARE ve BOŞLUK " ile oynanmaktadır.

reklam
Süper Tekne Yarışı için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu