T-REX'TEN KAÇIŞ OYUNU:
Her zaman bir zaman makinesi icat ederek onunla birlikte dinozorların çağına dönmek isteyen kahramanımız yıllar sonra istediği gibi hayallerini gerçekleştirmiştir. Fakat bu hayalleri tahmin ettiği gibi gitmemiştir. Çünkü dinozorların çok tehlikeli hayvanlar olduklarını unutmuştur. Şimdi ise aralarından en büyüğü ve en kızgınına rastlamıştır. Bir T-Rex kahramanımızın peşindedir ve kahramanımızın da hayatta kalması için kaçması gerekmektedir. Fakat bu kadar büyük ve hızlı bir hayvandan tek başına kaçamayacağını anlayan kahramanımız bunun içinde bizden yardım istemektedir. Bizde kahramanımıza yardım ederek onun dinozordan kaçmasını sağlayacağız. İyi eğlenceler...

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Arabayı kontrol etmek için yön tuşlarını kullanmalısınız. Arabamız ile birlikte daha fazla hızlı gitmek istersek de x tuşunu kullanmalısınız.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı "GameTurko.com" orijinal ismi " Tyrannosaurus Run " olan ve 3D oyunlar kategorisinde yer verdiğimiz " T-Rex'ten Kaçış " oyunu " W,A,S,D , YÖN TUŞLARI ve X " ile oynanmaktadır.

reklam
T-Rex'ten Kaçış için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu