TADYA ÇAMAŞIR GÜNÜ OYUNU:
Son günlerin popüler oyun kahramanı Tadya şimdide temizlik oyunu ile siz tadya sevenler ile buluşuyor. Akşama arkadaşları ile buluşmaya gidecek olan Tadya en sevdiği elbiseyi giymek ister fakat dolabında bulamaz. Elbisesinin kirliler arasında olduğunu gören Tadya bu duruma çok üzülür. Tadya'nın sadece en sevdiği elbisesi kirlenmemiş nerdeyse tüm elbiseleri kirliler sepetindedir. Daha önce hiç çamaşır yıkamayan Tadya, annesinin de işte olmasından dolayı çok zor durumda kalmıştır. Akşama kadar tüm çamaşırları yıkama, kurutma ve ütüleme işlemlerinde Tadya'ya yardım etmelisin.
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı kız oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı GameTurko.com orijinal ismi " Tadya Çamaşır Günü " olan ve kız oyunları kategorisinde yer verdiğimiz " Tadya Çamaşır Günü " oyununda herkese iyi eğlenceler diler.


OYUN NASIL OYNANIR?
Açılan ekranda oyuna başlamak için "DEVAM" tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Daha sonrasında oyna butonuna tıklayarak oyuna başlayın. Oyun başladıktan sonra kirli çamaşırlar arasından beyaz ve renkli kirli çamaşırları ayrı sepetlere yerleştirmeliyiz. Renkli ve beyaz kirli çamaşırları sırası ile makinede yıkamalı daha sonrasında ise yıkadığımız çamaşırları ipe asarak kurumalarını sağlamalıyız. Tüm kıyafetleri kuruladıktan sonra onları ütüleyip dolaba yerleştiriyoruz. SOn olarak da Tadya'ya en güzel kıyafetini giydirmede yardımcı oluyoruz. Eğlenceli Tadya Çamaşır Günü oyununda tüm kontroller fare ile sağlanmaktadır.
Türkiye'nin en güncel oyunlarını www.gameturko.com 'da bulabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Tadya Çamaşır Günü oyunu " FARE " ile oynanmaktadır.

reklam
Tadya Çamaşır Günü için yapılan yorumlar
Güvenlik kodu