TAMİRHANE PARKI OYUNU:
Tamirhane Parkı , oyunu içerisinde tamirhanede çalışıyorsunuz ve tamir edilecek arabaları ustanın istediği yere park etmeye çalışıyorsunuz. Araba oyunları kategorisinde yeni bir oyun olan Tamirhane Parkı oyunu ile karşınızdayız. Tamirhane Parkı oyunu içerisinde çok sayıda araba geliyor ve hepsini çok düzgün bir şekilde park etmeniz gerekiyor. Ancak etrafta çok sayıda engel olduğu için dikkatli olmalısınız çünkü kimse tamirhaneye bıraktığı arabasını hasarlı olarak geri almak istemez. Elinizden gelenin en iyisini yapın. Sadece yön tuşlarıyla oynanıyor. İyi eğlenceler..

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Arabalarımızı hareket ettirmek için sadece yön tuşlarını kullanıyorsunuz.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı " GameTurko.com" orijinal ismi " Garage Parking " olan ve hedef oyunları kategorisinde yer verdiğimiz " Tamirhane Parkı " oyunu " W,A,S,D ve YÖN TUŞLARI " ile oynanmaktadır.

reklam
Tamirhane Parkı için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu